Na wyjazd zdecydowałam się w ostatniej chwili, jednak była to jedna z lepszych decyzji, które kiedykolwiek podjęłam. Pojechałam na wymianę Erasmus+ do Koszyc na Słowacji, na kierunek lotnictwo i kosmonautyka, trzeci semestr. 

SZANOWNI PAŃSTWO !!!

Zespół ds. programu Erasmus+ogłasza trzecią rekrutację do udziału w programie Erasmus+dla pracowników Lotniczej Akademii Wojskowej

Podobnie jak poprzednie rekrutacje ta również odbędzie się w online. 

SZANOWNI STUDENCI !!!!

Zespół ds. programu Erasmus+ ogłasza rekrutację do udziału w programie Erasmus+

Podobnie jak poprzednie rekrutacje, ta również odbędzie się wyłącznie online. 

Rekrutacja dotyczy wyjazdów studentów cywilnych LAW na studia w roku akademickim 2020/2021 (semestr letni) oraz na praktyki w dogodnym terminie (kiedy sytuacja z COVID-19 ustabilizuje się i będzie to możliwe).

W dniu 09.06.2020 r. przedstawiciele Lotniczej Akademii Wojskowej wzięli udział w 46. posiedzeniu implementacyjnej grupy roboczej programu EMILYO. Z powodu panującej obecnie epidemii Covid 19, pierwszy raz w historii programu posiedzenie zorganizowane zostało w formie wideokonferencji.

Zespół ds. programu Erasmus+ ogłasza drugą rekrutację do udziału w programie Erasmus+dla pracowników Lotniczej Akademii Wojskowej

Podobnie jak pierwsza rekrutacja ta również odbędzie się w online. 

Rekrutacja dotyczy wyjazdów pracowników LAW w celach dydaktycznych (prowadzenie zajęć w uczelni partnerskiej) oraz w celach szkoleniowychw roku akademickim 2020/2021(kiedy sytuacja z COVID-19 ustabilizuje się i będzie to możliwe).