Szanowni studenci,

w związku z nietypową i wyjątkową sytuacją z jaką mamy obecnie do czynienia, rekrutacja do udziału w programie Erasmus+ również będzie nietypowa, ponieważ zostanie przeprowadzona online. 

Rekrutacja dotyczy wyjazdów studentów cywilnych LAW na studia na semestr zimowy roku akademickiego 2020/2021 oraz na praktyki w dogodnym terminie (kiedy sytuacja z COVID-19 ustabilizuje się i będzie to możliwe).

 

unnamed

 

 

Zachęcamy do zgłaszania się - udział w rekrutacji nie zobowiązuje do wyjazdu.

Dokumenty aplikacyjne (skany) proszę wysyłać na maila  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:

1. formularzy zgłoszeniowy - do pobrania: https://law.mil.pl/index.php/pl/dla-kandydatow/dla-studentow z dołączoną informacją mailową przesłaną przez Biuro Obsługi Studenta dotyczącą średniej ocen z dotychczasowego toku studiów

2. certyfikat językowy

3. decyzję o pobieraniu stypendium rektora i/lub stypendium socjalnego (jeśli dotyczy)

4. list motywacyjny skierowany do Zespołu Programu Erasmus+ LAW uzasadniający chęć udziału w programie;

5. dokumenty potwierdzające odpowiednio: działalność uczelnianą, pozauczelnianą lub dodatkowe osiągnięcia (fakultatywnie), np. sportowe, artystyczne, itp.

Oryginały wszystkich ww. dokumentów proszę o przekazanie do biura jak tylko będzie to możliwe (po zakończeniu kwarantanny) lub przesłanie pocztą na adres podany w stopce.

Wyjątkowo nie zostanie również przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

Rekrutacja trwa do 20.03.2020 r. i do tego terminu prosimy o przesyłanie dokumentów zgłoszeniowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..