Zespół ds. programu Erasmus+ ogłasza kolejną dodatkową rekrutację do udziału w programie Erasmus+

Jest to ostatnia rekrutacja, do której mogą przystąpić osoby,  które chciałyby wyjechać na studia  w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021.

Podobnie jak poprzednie rekrutacje, ta również odbędzie się online. 

Rekrutacja dotyczy wyjazdów studentów cywilnych LAW na studia w roku akademickim 2020/2021 oraz na praktyki w dogodnym terminie  (kiedy sytuacja z COVID-19 ustabilizuje się i będzie to możliwe).

UWAGA!!!

Każda uczelnia ma określone terminy przyjmowania zgłoszeń do udziału w programie w celu odbycia studiów.
W związku z Covid19 te terminy w większości są przesunięte ale istnieje prawdopodobieństwo, że osoba, która chce pojechać na studia, a przystąpi do rekrutacji pod koniec maja może nie mieć już możliwości aplikowania na wybraną uczelnię. 

Informujemy, że osoby kończące studia w najbliższym czasie mogą wyjechać na praktyki absolwenckie przez 12 miesięcy po zakończeniu studiów  jednak muszą one wziąć udział w rekrutacji jeszcze w trakcie ostatniego semestru studiów.

Zachęcamy do zgłaszania się - udział w rekrutacji nie zobowiązuje do wyjazdu.

Dokumenty aplikacyjne (skany) proszę wysyłać na maila  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:

1. formularzy zgłoszeniowy - do pobrania: https://law.mil.pl/index.php/pl/dla-kandydatow/dla-studentow z dołączoną informacją mailową przesłaną przez Biuro Obsługi Studenta dotyczącą średniej ocen z dotychczasowego toku studiów

2. certyfikat językowy

3. decyzję o pobieraniu stypendium rektora i/lub stypendium socjalnego (jeśli dotyczy)

4. list motywacyjny skierowany do Zespołu Programu Erasmus+ LAW uzasadniający chęć udziału w programie;

5. dokumenty potwierdzające odpowiednio: działalność uczelnianą, pozauczelnianą lub dodatkowe osiągnięcia (fakultatywnie), np. sportowe, artystyczne, itp.

Oryginały wszystkich ww. dokumentów proszę o przekazanie do biura jak tylko będzie to możliwe (po zakończeniu kwarantanny) lub przesłanie pocztą na adres podany w stopce.

W tym przypadku również nie zostanie  przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

Rekrutacja trwa do 29.05.2020 r. i do tego terminu prosimy o przesyłanie dokumentów zgłoszeniowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..