Poszukujesz źródeł wsparcia swojego rozwoju naukowego, artystycznego, sportowego? Myślisz o wyjeździe na studia za granicą? A może szukasz ciekawych ofert konkursów? Zajrzyj na MojeStypendium.pl - to całkowicie darmowa baza ofert stypendiów krajowych i zagranicznych, konkursów i staży. Na portalu publikowane są także artykuły o tematyce stypendialnej i edukacyjnej.

Studia Erasmus+ w Estonian Aviation Academy

Uczestnik: Oliwia Lenczner

Miejsce: Tartu, Estonia

Czas pobytu: semestr zimowy 2019/2020

Studia w ramach programu Erasmus+ to zdecydowanie okazja, której nie można zmarnować! Podczas wymiany przeżyłam niezapomniane chwile oraz poznałam niesamowitych ludzi z całego świata. Zdecydowanie polecam i zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w programie.

W dniach 1 & 2 września 2020 r. przedstawiciele Lotniczej Akademii Wojskowej wzięli zdalny udział w 47. posiedzeniu implementacyjnej grupy roboczej programu EMILYO.

Cała grupa Erasmus+

Studia Erasmus+ w University Of Defence

Uczestnicy: Gabriela Buczek, Klaudia Gruszka - Logistyka, WBL/LAW

Uczelnia zagraniczna: University of Defence, Faculty of Military Leadership

Miejsce: Brno, Czechy

Czas pobytu: semestr jesienno-zimowy 2019/2020

Podczas naszego pobytu uczęszczałyśmy na zajęcia na wydziale Military Leadership. Grupa studentów programu Erasmus+ liczyła 13 osób, w tym osoby z Litwy, Mołdawii oraz Polski.

Na wyjazd zdecydowałam się w ostatniej chwili, jednak była to jedna z lepszych decyzji, jakie kiedykolwiek podjęłam. Pojechałam na wymianę Erasmus+ do Universytetu Technicznego w Koszycach na Słowacji, na kierunek lotnictwo i kosmonautyka, trzeci semestr.