Szanowni studenci,

 
Zespół ds. programu Erasmus+ ogłasza drugą dodatkową rekrutację do udziału w programie Erasmus+
Podobnie jak poprzednie rekrutacjeq, ta również odbędzie się online. 
Rekrutacja dotyczy wyjazdów studentów cywilnych LAW na studia na semestr zimowy roku akademickiego 2020/2021 oraz na praktyki w dogodnym terminie (kiedy sytuacja z COVID-19 ustabilizuje się i będzie to możliwe).
Zachęcamy do zgłaszania się - udział w rekrutacji nie zobowiązuje do wyjazdu.

Ćwiczenie grupowe na mapach z Taktyki Działań Logistycznych studentów ostatniego semestru stacjonarnych studiów inżynierskich kierunku logistyka.
W dniu 13.01.2020 w Katedrze Logistyki odbyło się kilkugodzinne ćwiczenie grupowe na mapach na temat "Praktyczne przygotowanie kalkulacji logistycznych na szczeblu taktycznym". Na bazie sytuacji taktycznej 41. BZmech. studenci rozwiązywali typowe zadania logistyczne realizowane przez pododdziały logistyczne wojsk zmechanizowanych.

W dniu 18.12.2019 w sali F3 odbyły się ostanie zajęcia (w semestrze 2019 Z) z cyklu zajęć Ogólnouczelnianych realizowanych w Naszej Katedrze dla studentów 7 semestru kierunku logistyka wszystkich specjalności, na temat ,,Wpływ czynników środowiskowych na Świadomość Sytuacyjną naziemnego personelu zabezpieczającego na lotniskach wojskowych’’. Wykład przeprowadził płk rez. dr Bogumił ZNOJEK. 

zyczenia 2019

W dniu 9.12.2019 w sali F3 odbyły się kolejne zajęcia w cyklu zajęć Ogólnouczelnianych realizowanych w Naszej Katedrze dla studentów 7 semestru kierunku logistyka wszystkich specjalności, na temat ,,Logistyka Sił Powietrznych. Logistyka lotniska i logistyka lotów’’.