fbpx

Mistrzostwa Garnizonu Dęblin w biegu na orientację

Robert Tałaj

W dniu 05.06.2019 r. odbyły się otwarte Mistrzostwa 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego i Garnizonu Dęblin oraz Mistrzostwa LAW w biegu na orientację.

Zawody zostały przeprowadzone na dystansie biegu średniego (ok. 4 km) w sześciu kategoriach wiekowych: K 21, K 35, M 21, M 35, M 40 oraz M 45. Reprezentacja Lotniczej Akademii Wojskowej liczyła 5 zawodników. W wyniku rywalizacji sportowej reprezentanci LAW w Mistrzostwach 4. SLSz i Garnizonu Dęblin zajęli następujące miejsca:

• w kategorii M 21 szer. pchor. Paweł FRYSZKA (2 miejsce)
  • w kategorii M 35 ppłk Rafał PROKOP (4 miejsce), ppor. Sylwester CZERSKI (8 miejsce)
  • w kategorii M 40 st. chor. sztab. Hubert BOGACZ (3 miejsce)
  • w kategorii M 45 (poza konkursem) mjr rez. Andrzej RUBAJ (2 miejsce)

W wyniku rywalizacji sportowej Mistrzostw LAW reprezentanci Szkoły Orląt zajęli następujące miejsca:

• w kategorii M 21 szer. pchor. Paweł FRYSZKA (1 miejsce)
  • w kategorii M 35 ppłk Rafał PROKOP (1 miejsce), st. chor. sztab. Hubert BOGACZ (2 miejsce), ppor. Sylwester CZERSKI (3 miejsce)
  • w kategorii M 45+ mjr rez. Andrzej RUBAJ (1 miejsce)

W klasyfikacji ogólnej Mistrzostw 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego i Garnizonu Dęblin w Biegu na Orientację, Lotnicza Akademia Wojskowa zajęła 6 miejsce przegrywając 4 punktami miejsce 4.