Już 9 stycznia 2019 r.  w godzinach 8.00 - 14.00 odbędą się wybory do Rady Uczelnianej Samorządu Studentów Lotniczej Akademii Wojskowej na kadencję 2019-2020.

Swoje kandydatury można składać do dnia 20 grudnia, od poniedziałku do czwartku w godzinach 14.00-17.00 w biurze Samorządu Studentów (p. E-306). Zgłoszenia składa się na formularzu stanowiącym załącznik do Ordynacji Wyborczej Samorządu Studentów (kliknij, żeby pobrać). Do formularza kandydat dołącza listę poparcia 50 studentów uczelni.

W październiku naszemu koledze w wyniku pożaru spłonął niemal cały dom wraz z dobytkiem.
Nie bądźmy obojętni na ludzką krzywdę! Pomóżmy temu, który na co dzień służy ojczyźnie!

Drodzy studenci!

Mamy zaszczyt ogłosić, że uwielbiane przez Was spotkania przy planszach wchodzą w etap cykliczny! Od 7 listopada, co środę zapraszamy Was serdecznie do Klubu Uczelnianego, by spędzić czas w doborowym towarzystwie. Zabierzcie ze sobą znajomych, przyjaciół i dobry humor- planszówki zapewnimy my :D! 

Do zobaczenia! 

Rok akademicki ruszył pełną parą, otrzęsiny za nami, wykłady i ćwiczenia powoli wchodzą w krew, więc kto by myślał o ubezpieczeniu?

Przypominamy! 
Studencie, ubezpiecz się! 
SPECJALNA OFERTA DLA STUDENTÓW LAW! 

 


We współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym Gothater S.A. i firmą Almatur, prezentujemy spersonalizowaną ofertę ubezpieczeń NNW dla wszystkich studentów LAW.