17 maja w obecności kadry kierowniczej i naukowo-dydaktycznej odbyło się wręczenie dyplomów absolwentom wojskowych studiów I stopnia. Uroczystość otworzył Prorektor ds. kształcenia i studenckich płk dr inż. Adam Wetoszka.

Spotkanie miało wyjątkową oprawę i było okazją do podsumowania dokonań absolwentów oraz wręczenia nagród uznania za uzyskanie wysokich wyników  w nauce i ukończenie studiów inżynierskich z czołowymi lokatami. 

Nagrody otrzymali:

sierż. pchor. Damian BARTNIAK

sierż. pchor. Aleksandra TERLIKOWSKA

sierż. pchor. Michał ULICZKA

Nauka w Lotniczej Akademii Wojskowej jest bardzo specyficzna i wymaga od studenta dużo więcej niż na innych uczelniach. Jestem pełen podziwu dla Was! Gratuluję samozaparcia i motywacji do ukończenia tego etapu kształcenia. Czeka Was jeszcze II stopień studiów oraz praktyki specjalistyczne, które są bardzo poważnym przedsięwzięciem. Tam już nie pracownicy LAW, ale żołnierze z jednostek bojowych, będą Was uczyć, szkolić i oceniać wasze predyspozycje do danej specjalności. Jesteście elitą młodzieży i społeczeństwa. Na tej sali prawdopodobnie siedzi przyszły Dowódca Sił Powietrznych! Zawsze będę mówił, że jesteście mistrzami świata!  podkreślał płk dr inż. Adam Wetoszka.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!