Prezentacja oferty edukacyjnej, transmisja online oraz pokazy sprzętu szkoleniowego – to tylko niektóre atrakcje jakie przygotowaliśmy dla zwiedzających podczas Drzwi Otwartych Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie. Zapraszamy już 4 marca 2020 r.

Na wszystkich zwiedzających czekamy od godziny 8:00. Grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne zgłaszają się do organizatora przy biurze przepustek bramy głównej Jednostki Wojskowej przy ul. Lotników Polskich. 

Informujemy, iż w przypadku grup zorganizowanych (min. 10 osób), Uczelnia prosi o wcześniejsze zgłoszenie grupy na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenia będą przyjmowane do 25.02.2020 r. Prosimy o podanie liczby uczestników wraz z opiekunem grupy i numerem kontaktowym oraz informacje o pojeździe wjeżdżającym na teren szkoły: marka, model, nr rejestracyjny. Organizator będzie kontaktował się z przedstawicielami grup zorganizowanych w celu ustalenia konkretnej godziny przyjazdu.

Ważne: Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia zapisów grup zorganizowanych ze względu na bardzo duże zainteresowanie. Osoby indywidualne będą wpuszczane co 30 minut.

Dla Uczestników Drzwi Otwartych LAW przygotowaliśmy wyselekcjonowany program zwiedzania. Wśród atrakcji znajdą się: Symulatory lotów m.in. PZL 130 "Orlik", TS-11 "Iskra", czy urządzenie treningowe do nauki katapultowania. Odwiedzający będą mogli również obejrzeć flotę powietrzną LAW. Szczegółowy program zwiedzania zamieszczamy poniżej.

Drzwi Otwarte Lotniczej Akademii Wojskowej skierowane są przede wszystkim dla kandydatów na studia wojskowe i cywilne. Władze Uczelni zapraszają w tym dniu wszystkich, którzy chcieliby poznać od środka legendarną „Szkołę Orląt”.

Dla osób, które nie mogą osobiście uczestniczyć w wydarzeniu, przygotowaliśmy transmisję online na Facebooku LAW oraz specjalne odcinki vloga Zalatani.

Osoby nieposiadające polskiego obywatelstwa w celu uzyskania pozwolenia na wejście do obiektów LAW zobowiązane są złożyć wniosek do Rektora-Komendanta LAW (wniosek może zostać złożony drogą elektroniczną - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z następującymi informacjami: imię i nazwisko, data urodzenia, obywatelstwo oraz rodzaj i numer dokumentu tożsamości.

Procedura musi zostać wszczęta w terminie nie krótszym niż na 14 dni przed planowanym przybyciem z państw NATO i UE oraz na 21 dni przed planowanym przybyciem z państw spoza NATO i UE.

Regulamin Drzwi Otwartych LAWpdf

Informacja dotycząca przetwarzania danych oosbowych przez LAWpdf

 

PROGRAM

DRZWI OTWARTYCH LAW

4 marca 2020 r., godz. 08:00–14:00

9:00 – Duża Aula Wydziału Lotnictwa:

  • spotkanie z Rektorem-Komendantem,
  • wszystko o rekrutacji i edukacji w LAW.

Program zwiedzania:
1. Ośrodek Szkolenia Personelu Służb Ruchu Lotniczego.
2. Symulatory Lotów:
• symulator SW-4/S-300 „PUSZCZYK”,
• symulatory selekcjoner TS11 „ISKRA”,
• selekcjoner PZL130 „ORLIK”.
3. Symulator spadochronowy i symulator katapultowania PZL 130 i TS 11.
4. Stoisko promocyjne LAW, Samorządu Studenckiego, Erasmus i Military Erasmus oraz stoiska Kół Naukowych.
5. Laboratorium Napędów Lotniczych.
6. Symulator Dezorientacji Przestrzennej.
7. Ośrodek Szkolenia Kondycyjnego: lotnicze gimnastyczne przyrządy specjalne.
8. System Szkolno-Treningowy do Broni Strzeleckiej „Śnieżnik–1”.
9. Symulator VR obsługi przedlotowej Airbusa A321.
10. Ośrodek Szkolenia Obsług Bezzałogowych Statków Powietrznych
– dom studencki MEWA.
11. Flota powietrzna Akademickiego Centrum Szkolenia Lotniczego – hangar LAW.

kontakt Biuro Promocji: 261 519 664