Znaleźliśmy się Wszyscy w bardzo nietypowej sytuacji, pełnej niepewności i trudności związanych z przebiegiem matury oraz procesem rekrutacji na studia. Zdajemy sobie sprawę, że dla Was są to niezwykle doniosłe i ważne wydarzenia w życiu, które otwierają drogę do realizacji marzeń. My zapraszamy Was do Szkoły Orląt, o której mówi się, że jest to właśnie szkoła marzeń. Studia w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie to wspaniała przygoda intelektualna umożliwiająca rozwój wiedzy, umiejętności i talentów, które możecie realizować poprzez liczne koła naukowe, sport, czy też działalność samorządową.

Aby każdy z Was mógł wybrać wymarzony kierunek studiów, jak co roku, przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę praktycznych kierunków studiów wojskowych i cywilnych, w specjalnościach dostosowanych do potrzeb rynku pracy związanych z lotnictwem i rynkiem lotniczym, ale i nie tylko. Studia prowadzone są zarówno w systemie stacjonarnym (dzienne) i niestacjonarnym (zaoczne). Zapewniamy Was, że terminy rekrutacji będą dostosowane do kalendarza tegorocznych matur. Już dzisiaj przesunęliśmy termin rekrutacji na studia wojskowe do 30 czerwca, a na studia cywilne – rejestracja w systemie rekrutacji elektronicznej, wprowadzanie wyników matury do systemu, wniesienie opłaty rekrutacyjnej wychodząc naprzeciw potrzebom - wydłużono do 20 sierpnia 2020 r.

Życzę Wam wielu sukcesów, wytrwałości, powodzenia podczas egzaminów maturalnych, mądrości życiowej w podejmowaniu ważnych decyzji. Wierzę, że już wkrótce spotkamy się w murach Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie. Do zobaczenia!

 003

 

 

Prorektor ds. studenckich

dr Małgorzata KIRSCHENSTEIN