fbpx
VLOG ''ZALATANI''
Praktyki lotnicze na M-346 Bielik

Aktualności

W dniu 26 marca 2019 r. 22 osobowa grupa studentów III roku logistyki pod opieką dr. inż. Roberta Brodzika oraz dr. inż. Czesława Wojdata, odbyła podróż studyjną do zakładu produkcyjno-dystrybucyjnego firmy H. & J. Brüggen KG, mającego swoją siedzibę w miejscowości Celejów.

dsc 6814

Wyjazd odbył się w ramach realizacji zajęć programowych. W programie spotkania znalazły się między innymi takie punkty, jak: prezentacja specyfiki linii produkcyjnej oraz zwiedzenie hali dystrybucyjnej i nowo powstałego magazynu wysokiego składowania.

Profesjonalna kadra umożliwiła zapoznanie się ze specyfiką tego wyjątkowego obiektu i odbywających się tam procesów logistycznych. Studenci zapoznali się z całościowym przebiegiem procesu produkcyjnego wybranych produktów żywnościowych oraz związanych z nimi procesów logistycznych. W praktyce mogli zapoznać się także z obwiązującymi bardzo wysokimi standardami zapewnienia jakości produkcji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy podkreślali, że zajęcia wyjazdowe to doskonała lekcja pogłębiająca wiedzę teoretyczną.

dsc 68142