fbpx

Dystrybucja

Za dystrybucję wydanych publikacji Wydawnictwa WSOSP odpowiada kierownik Wydawnictwa, który w szczególności ma na względzie:

  • dystrybucję książek wydanych w ramach planu wydawniczego WSOSP;
  • prowadzenie aktywnej promocji książek wydawanych przez Wydawnictwo;
  • prowadzenie gospodarki magazynowej;
  • wysyłkę egzemplarzy obowiązkowych.

Do obowiązków Wydawnictwa należy prowadzenie sprzedaży bezpośredniej za pośrednictwem:

  • punktu sprzedaży książki.

Wydawnictwo prowadzi także sprzedaż wysyłkową książek na podstawie zamówień telefonicznych (tel. 261-517-715) oraz drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku komplikacji Wydawnictwo kontaktuje się z klientem telefonicznie bądź poprzez email w celu ustalenia terminu realizacji.

Wszystkie pozycje w ofercie objęte są gwarancją. W przypadku wykrycia wad technicznych produkt wymieniony zostaje na pełnowartościowy. Reklamacje rozpatrywane są przez Wydawnictwo w terminie 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwrotu.

 

Jak kupować?

Zamówienia można składać pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydawnictwo przystąpi do realizacji zamówienia w momencie kiedy otrzyma potwierdzenie wpłaty pieniędzy za zakup ( cena zamówienia + koszty przysyłki wg cennika poczty polskiej) na konto.

Numer konta: PKO BP SA: 12 1020 3147 0000 8402 0085 9934

Zamówienie jest gotowe do wysyłki w ciągu 5 dni (po potwierdzeniu wpłynięcia pieniędzy na konto)