W dniu 25 luty 2020 r. w Lotniczej Akademii Wojskowej odbyły się uczelniane mistrzostwa sportowe, w których brali udział pracownicy, kadra, studenci wojskowi i cywilni Szkoły Orląt oraz uczniowie Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego. Zawodnicy rywalizowali w biegach przełajowych.

W dniu 8 listopada 2019 r. na terenach Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej obyła się I runda Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Biegach Przełajowych.

W dniu 23 października 2019 r. w Parku Jabłonowskich obyły się Mistrzostwa LAW w Biegach Przełajowych. Ceremonii otwarcia Mistrzostw oraz dekorację zwycięzców dokonał Szef Pionu Ogólnego płk Mariusz Gałęziowski.

W dniu 6 kwietnia br. na terenach leśnych Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Wyższego Szkolnictwa Wojskowego w biegach przełajowych.

W dniu 15 marca 2019 r. na terenach Zielonych Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie obyła się II runda Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Biegach Przełajowych.