Kadra dydaktyszna Ośrodka Szkolenia Kondycyjnego, 28 maja ropoczęła akcję charytatywną: #twardadychazwat. Na 10 kilometrowej trasie rowerowej pojawili się: ppłk Robert TAŁAJ, kpt. Michał BRESZKA i kpt. Józef PIECEK oraz ks. ppor. Marek PRUSZKOWSKI.

Do akcji nominowane zostało Duszparsterstwo Akademickie LAW, w związku z czym Szkoła Orląt podjęła wyzwanie #twardadychazwat. Start wydarzenia dokonał się dziś, w czwartek, 28 maja. Akcja zakończy się 4 czerwca br. Z kolei 5 czerwca planowane jest podsumowanie wydarzenia. Jest wiec tydzień czasu, aby pomóc potrzebującym i zrobić coś dobrego dla innych. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Na czym to polega?

Osoba jest zobowiązana do indywidualnego pokonania dystansu 10 km za pomocą biegu, spokojnego spaceru, np. nordic walking, rolek, roweru etc. Po czym wstawia screenshot ze swojego endomondo/zegarka i wpłaca przynajmniej 10 zł na cel charytatywny, jakim jest tak ważna teraz pomoc służbom medycznym. Wyzwanie można podjąć w każdym miejscu, w którym obecnie przebywacie! Screen wpłaty dołącza do swojego posta na tablicy.

Szczegółowe informacje znalźć można na stronie:

https://www.facebook.com/lawdeblin

Wszystkich uczestników prosimy o przesłanie screen’a przebytej trasy na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

Więcej informacji oraz link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/twardadychazwat