fbpx

Mistrzostwa LAW w biegu na orientację

W dniu 18.10.2019 r odbyła się piąta i zarazem podsumowująca runda Otwartych Mistrzostw Jednostek Wojskowych woj. Lubelskiego w Biegu na Orientację.

Przy okazji rozgrywania  tych zawodów, przeprowadzono Otwarte Mistrzostwa Lotniczej Akademii Wojskowej w tej konkurencji.

W wyniku rywalizacji sportowej w Mistrzostwach Jednostek Wojskowych woj. lubelskiego w kategorii M – 45, wysokie drugie miejsce zajął pan Andrzej RUBAJ. Natomiast w klasyfikacji zespołowej bardzo dobre trzecie miejsce na 16 rywalizujących ze sobą Jednostek i Instytucji Wojskowych województwa lubelskiego zajęli zawodnicy reprezentujący Lotniczą Akademię Wojskową.

Z kolei w wyniku rywalizacji sportowej Mistrzostw LAW w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodnicy zajęli następujące miejsca: