fbpx

25 sierpnia 2010 roku, towarzyskim meczem z OLD BOYS Nałęczów rozpoczęliśmy przygotowania do startów w III lidze piłki siatkowej mężczyzn w serii B.

Nowy kierunek jaki obraliśmy w obecnym sezonie, był następstwem bardzo dobrych występów naszych siatkarzy w poprzednich latach w różnych amatorskich rozgrywkach. Powrót III-ej ligi na dęblińskie parkiety był również efektem pozyskania przychylnym naszym poczynaniom ludzi z zewnątrz. To dzięki nim mogliśmy finansowo i organizacyjnie wesprzec nasze działania, ukierunkowane na granie w rozgrywkach firmowanych przez Lubelski Związek Piłki Siatkowej. Jednym słowem III-a liga wróciła do Dęblina po wielu latach jej nieobecności.

Logistycznie zespół został oparty na zarejestrowanym już klubie sportowym TKKF CHEMIK Puławy, przy znacznym wsparciu finansowym tej organizacji. Ponadto pozyskaliśmy kilku drobnych sponsorów, bez których nasz udział w lidze byłby nie możliwy. Treningi odbywały się na obiektach Szkoły Orląt, natomiast ze względu na decyzję sponsorów mecze były rozgrywane w Puławach na hali MOSiR. Do zespołu zgłoszonych zostało sześciu studentów WSOSP: M. WOLNY (R), R. SZAREK (Ś), L. ODRZYWOLSKI (A), M. GUCWA (A), B. SKRABUT (Ś) oraz B. KRAŚ (P). Ponadto w zespole znaleźli się znani już ze startów w dęblińskiej drużynie: Ł. BOGUSZ (P), P. ORŁOWSKI (P), K. MAREK (Ś), M. MUSZYŃSKI (R), M. STASIAK (L) oraz R. TAŁAJ - opiekun grupy.

Wyniki rywalizacji