fbpx

Liga siatkówki w Kozienicach

Robert Tałaj

W meczu otwarcia XXII-iej edycji amatorskiej ligi piłki siatkowej, zespół WSOSP Dęblin zwyciężył 2 : 0 z drużyną MUNDUROWI.

Na parkiecie po półtorarocznej przerwie spowodowanej kontuzją zobaczyliśmy grającego trenera Roberta TAŁAJ, który zagrał na pozycji środkowego po przekątnej z Piotrkiem JAGUŚ. W rozgrywkach ligowych obecnej edycji zobaczyliśmy jeszcze:

• Damian DUDEK (atakujący)
  • Damian CHODARA (rozgrywający)
  • Dawid PRACZYK, Mateusz BAKIERA (przyjumjący)

W kolejnym meczu z drużyną PIĘKNI I MŁODZI, drużyna WSOSP pewnie zwyciężyła 2 : 0. W żadnym momencie rozegranego meczu, nasi siatkarze nawet na moment nie oddali inicjatywy przeciwnikowi. W spotkaniu obok znanych nam już graczy, pojawili się Szymek SANKOWKI - pozycja środkowego - oraz debiutant tego zespołu - Sebastian TAŁAJ - na pozycji libero.

W meczu nr 3 zespół WSOSP Dęblin zagrał z drużyną DRUŻYNA ROBSONA. W dwóch pewnych setach nasi siatkarze wygrali to spotkanie, pozostając jedynym jak dotąd zespołem, który nie przegrał jeszcze ani jednego seta. W drużynie wojskowych po raz pierwszy w tych rozgrywkach zobaczyliśmy na parkiecie Kubę SZCZEPANIAKA (na przyjęciu) oraz Mateusza OCHALA (na pozycji libero).